Biedermeierový koflík s miskou
porcelán, baňatý tvar s uchem ve tvaru svislého křídla, světle modrý fond, bohatě zlaceno, zlacený motiv palmet, Slavkov, modrá značka pod glazurou, dat. (1)824, výška 10 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Diamantsolitär ca. 3,20 ct
- Brillant Damenring zus. ca. 0,60 ct
- Dame in Krinolinenkleid, Bernhard Bloch, Eichwald, um 1920